czwartek, 3 kwietnia 2014

Zastrzyk energii od ROCKSTAR-ENERGY DRINK :)Zapraszam na fanpage: >>KLIK<<
oraz na stronę internetową: >>KLIK<<


OD PRODUCENTA: "Gazowany napój energetyzujący. Zawiera kofeinę,taurynę i guaranę. Wysoka zawartość kofeiny 32 mg/100 ml. Niewskazany dla dzieci,kobiet w ciąży i karmiących,diabetyków i osób wrażliwych na kofeinę. Najlepiej smakuje schłodzony. Wskazany dla  osób dorosłych w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego."-Gazowany napój energetyczny ORGINAL 250 ml-Gazowany napój energetyczny XDURANCE BERRY 250 ml-Gazowany napój energetyczny GREEN APPLE 250 ml-Gazowany napój energetyczny BLUE RASPBERRY 250 ml


-Gazowany napój energetyczny TROPICAL ORANGE 250 ml


MOJA OPINIA: 
 W domu pijemy takie napoje rzadko, ale czasem są bardzo pomocne żeby dodać sobie trochę energii, pobudzić się lub po prostu nie zasnac gdy jesteśmy senni. Są na prawdę pyszne, ich smak kojarzy mi się z oranżadą. Puszka jest mała i podręczna, są ogólnodostępne i niedrogie. Najlepiej smakują schłodzone. Dobrze jest mieć taki napój w lodówce, aby w każdej chwili dać sobie zastrzyk enegii i działać.
Podsumowując, napoje zarówno gaszą pragnienie jak i pobudzają, idealne gdy sen musimy  odłożyć na później. Polecam, wszystkie smaki są równie pyszne.

9 komentarzy:

 1. Także testowałam, zielony został moim faworytem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również piję rzadko, ale czasami się zdarza:)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie piłam jeszcze tych energetyków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam je w Auchanie, ale nie słyszałam o nich wcześniej :]

  OdpowiedzUsuń