poniedziałek, 25 listopada 2013

Brześć - Słomka Ptysiowa - kolejna smaczna recenzja :)

BRZEŚĆ

Kilka słów o Firmie Brześć:
 " Brześć jest Firmą rodzinną istniejącą od 1984 roku, produkującą tradycyjne oparte na domowych recepturach wyroby cukiernicze. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i długoletniej tradycji jesteśmy w stanie wyprodukować produkty o najwyższej, jakości i powtarzalności. Słomka ptysiowa i groszek ptysiowy produkowane są bez konserwantów, barwników i aromatów, "słomka ptysiowa" nie posiada odpowiednika na rynku europejskim. "

Kilka słów od producenta o słomce ptysiowej:

Mała słodka przekąska, którą można się zajadać przy kawie lub herbacie. Sprawdza się jako samodzielny słodycz, jednak jedzona jest czasami w ciekawy sposób, uprzednio maczana w herbacie lub kawie. Zamoczenie słomki dosłownie na sekundę sprawia, że szybko chłonie aromat napoju. Brześć to producent słodkich przyjemności,  słomka ptysiowa również skradła nasze słodkie apetyty, cała rodzina zajadała je ze smakiem, jest smaczna sama w sobie jak i maczana w napoju (kawie, herbacie, soku ). Szkraby chrupały ją i znikała jedna za drugą, aż pozostało puste opakowanie, do końca nie puste po na dnie było trochę cukru z ciasteczek ale i to zniknęło w oka mgnieniu :)
Polecamy słomkę ptysiową i będziemy wypatrywać w sklepach, przyznam że groszek ptysiowy z Brześcia już spotkałam więc może pojawią się jeszcze inne smakołyki  w naszej okolicy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz