poniedziałek, 18 listopada 2013

Lakier do paznokci nabłyszczający YVES ROCHER - Malina :) Informacja od producenta:
Odkryj szeroką gamę lakierów nabłyszczających i poznaj ich głębokie i promienne kolory. Wysokie stężenie pigmentów zapewnia głęboki i jednolity efekt idealnego połysku. Lakier doskonale pokrywa paznokcie już od pierwszej aplikacji, zapewniając elegancki i trwały efekt. Nabłyszczająca żywica elemi jest żywicą roślinną pochodzącą z drzewa rosnącego na Filipinach. Tworzy na powierzchni paznokci warstwę, która odbija światło i zapewnia intensywny połysk.

Działanie
Zalety produktu
● Intensywne i czyste kolory.
● Efekt idealnego połysku.
● Wygładzająca konsystencja.
● Doskonale pokrywa paznokcie już od pierwszej aplikacji.
● Trwały efekt.

Rodzaj opakowania i wielkość
5,5 ml
Opis i działanie dokładnie się zgadza, polecam lakiery z tej serii, jest to jeden z moich ulubionych lakierów, uwielbiam ten kolor, choć malują nim paznokcie na większe wyjścia, ale dla mnie jest idealny, szybko wysycha, dobrze pokrywa, pędzelek jest wygodny w aplikacji, no i dobrze się zmywa :)
Poniżej kilka zdjęć, dodam że jest to jedna warstwa.


 Cena na stronie internetowej YVES ROCHER może nie należy do najniższych 26 zł, ale można go upolować w jakieś promocji, ja za niego jakiś czas temu zapłaciłam 16 zł i powiem że naprawdę warto. Mam jeszcze inne kolory z tej serii lakierów, postaram się pokazać wkrótce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz