piątek, 22 listopada 2013

Utwardzający lakier do paznokci YVES ROCHER pastelowy róż :)Przedstawię wam mój ulubiony lakier do paznokci, używam go już od bardzo dawna.

Opis produktu od producenta

Utwardzający lakier do french manicure w trzech pastelowych, naturalnych odcieniach, pielęgnuje paznokcie dzięki obecności w składzie włókien bawełny, tworzących na powierzchni paznokcia wzmacniającą sieć i nadaje im zadbany wygląd. Lakier daje półprzezroczysty efekt pokrycia i utrzymuje się na paznokciach w dobrym stanie aż do 5 dni. Specjalnie zaprojektowany, podwójny pędzelek umożliwia pokrycie paznokci jednym gestem.
Działanie
· umożliwia wykonanie manicure francuskiego · utwardza i wzmacnia płytkę paznokcia

Składniki
· włókna bawełny - wzmacniają płytkę paznokcia
Sposób użycia
Paznokcie maluj od ich nasady po końcówki. Specjalnie zaprojektowany, podwójny pędzelek umożliwia pokrycie całego paznokcia jednym gestem, możesz jednak zacząć od części centralnej paznokcia, a następnie wypełnić boki.


Rodzaj opakowania i wielkość
5,5 ml
cena bez promocji 26.00 zł

Uwielbiam ten lakier, stosuję go bardzo często, dla mnie ma same plusy, wygodny pędzelek, szybko schnie, łatwo się zmywa i co najważniejsze paznokcie wyglądają naturalnie. Lakier sam w sobie nie wysycha w buteleczce mimo częstego używania.

Z tej serii są trzy kolory, ja używam pastelowego różu, na górze i poniżej zdjęcie jednej warstwy, często maluję paznokcie w pędzie przed samym wyjściem ( tak to jest przy małych dzieciach ;) ) właśnie jedna warswą, która szybko wysycha i to też jest dla minie wielki plus.


Poniżej już dwie warstwy:Lakier ten polecam każdemu kto lubi naturalne paznokcie, może cena nie należy do najniższych ale warto, mi zawsze  się udaje go kupić taniej w promocji :) Testowałam inne lakiery z tego typu i ten jest bezkonkurencyjny.

A Wy używacie takich lakierów? Jak tak to jakiej firmy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz