poniedziałek, 2 września 2013

Wypełnij ankietę i odbierz ubranie DIESEL za darmo!


Trwa wrześniowa edycja promocji serwisu Odbierz.to, dzięki której biorąc udział w ankiecie lub badaniu, możesz otrzymać za darmo firmowe ubrania DIESEL, Pepe Jeans, buty Killah lub biżuterię za darmo!


Dzięki najnowszej, wrześniowej edycji promocji w serwisie Odbierz.to, możesz zostać testerem produktów odzieżowych - testerem ubrań, testerem biżuterii i testerem butów! W tej edycji możesz bezpłatnie wziąć udział w badaniu opinii publicznej i testowaniu produktów i otrzymać darmowe firmowe ubrania (DIESEL, Guess Jeans, Pepe Jeans, G-Star, Tween), buty (baleriny, szpilki, sandały) i biżuterię (naszyjnik) za darmo! Jaki prezent możesz otrzymać zależy od Ciebie - po prostu wybierz interesujący Cię gratis i weź udział w badaniu!
W serwisie poszukiwani są testerzy i ankieterzy w trzech kategoriach produktów: ubraniowo-modowej "trendy woman" (badanie dla kobiet), "trendy man" (markowe badania męskie) i "trendy kids (badania skierowane do dzieci); kategoria uroda "uroda woman" i "uroda man" oraz kategoria biżuteria!
Pamiętaj, że kolejne marki pojawiać się będą w programie cyklicznie, co tydzień - co tydzień masz szansę na zgarnięcie darmowych ubrań i dodatków!


link do mody damskiej:


link do mody męskiej :


trzeba się śpieszyć ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz